Dorota Żurawska-Nowak

Dyrektor szkoły

  • UAM Poznań – pedagogika, studia magisterskie
  • UKW Bydgoszcz – organizacja i zarządzanie w oświacie, studia podyplomowe
  • UKW Bydgoszcz – kształcenie zintegrowane w edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe
  • Collegium Balticum – oligofrenopedagogika, studia podyplomowe
  • Wyższa Szkoła Bankowa – Kurs Inwestora, Kurs Maklerski, Kurs Administracji Państwowej
  • Nauczyciel mianowany

Jolanta Kieruzel

Nauczyciel – lektor j. angielskiego, WDŻ

  • Wyższa Szkoła Pedagogiczna – magister pedagogiki w zakresie nauczania początkowego,
  • Nauczycielskie Kolegium Języka Angielski – Podyplomowe Studium Wczesnoszkolnego Nauczania Języka Angielskiego,
  • Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych pod opieką dydaktyczną Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – licencjat filologii angielskiej w zakresie językoznawstwa
  • Nauczyciel mianowany

Magda Godlewska

Nauczyciel – wychowawca

  • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi – studia I stopnia kierunek: pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
  • Koszalińska Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych – magister pedagogiki ogólnej
  • Nauczyciel kontraktowy

Krystyna Zachaczewska

Nauczyciel religii

  • US Szczecin – magister teologii,
  • Kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki,
  • Nauczyciel dyplomowany

Justyna Kasprzak

Nauczyciel – wychowawca, zajęcia komputerowe, świetlica

  • Studia I stopnia – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • Studia II stopnia – Pedagogika ogólna z zakresu zajęć komputerowych
  • Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie- Informatyka i technologia informacyjna – studia podyplomowe
  • Nauczyciel mianowany

Mariola Warpachowicz

Nauczyciel – wychowawca, nauczyciel języka polskiego

  • Uniwersytet Szczeciński – filologia polska, specjalność nauczycielska
  • Nauczyciel dyplomowany

Anna Mrożek

Nauczyciel matematyki

  • Uniwersytet Szczeciński – studia I stopnia na kierunku matematyka, specjalność: matematyka z informatyką
  • Uniwersytet Szczeciński – magister wychowania technicznego
  • Nauczyciel dyplomowany

Katarzyna Grotnik

Nauczyciel matematyki

  • Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku – magister matematyki
  • Nauczyciel dyplomowany

Joanna Nienałtowska

Nauczyciel języka polskiego

  • US Szczecin –  magister filologii polskiej w zakresie nauczania języka polskiego oraz dziennikarstwa
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – studia podyplomowe w zakresie informacji naukowej i bibliotekarstwa
  • Pomorska Akademia Pedagogiczna – studia podyplomowe z zakresu wiedzy o kulturze
  • Nauczyciel dyplomowany

Małgorzata Lipska

Nauczyciel historii, etyki, wychowawca

  • Uniwersytet Szczeciński – magister historii
  • Centrum Edukacji Obywatelskiej – Studium Edukacji Konstytucyjnej i Obywatelskiej „Edukacja prawna i obywatelska”
  • Uniwersytet Szczeciński – studia podyplomowe w zakresie: Wiedza o Społeczeństwie
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – studia podyplomowe w zakresie Etyki i Filozofii
  • Nauczyciel dyplomowany

 Sylwia Kosakowska

Nauczyciel przyrody

  • Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku- studia magisterskie na kierunku biologia
  • Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie – kurs kwalifikacyjny z przyrody
  • Nauczyciel kontraktowy

Magdalena Łopucka

Nauczyciel – wychowawca, lektor języka angielskiego

  • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu – studia I stopnia kierunek: pedagogika, specjalność: edukacja elementarna i język angielski
  • Nauczyciel stażysta

Agnieszka Sokolnicka

Nauczyciel muzyki i rytmiki

  • Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy – Wydział wychowania muzycznego w zakresie muzyka szkolna – magister sztuki
  • Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu – muzyk – instruktor zespołów rytmiki;
  • muzyk – instrumentalista  specjalizacja w zakresie gry  na fortepianie
  • Nauczyciel dyplomowany

 Monika Reimann

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu-studia magisterskie w zakresie trener pływania drugiej klasy
  • Instruktor Rekreacji Ruchowej – specjalność fitness – nowoczesne formy gimnastyki
  • Instruktor Dyscypliny Sportu – pływanie
  • Instruktor Rekreacji Ruchowej- specjalność jazda konna
  • Instruktor Odnowy Biologicznej
  • Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
  • Kurs kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wycieczek szkolnych
  • Nauczyciel kontraktowy

 Ewa Makedońska

Nauczyciel plastyki i techniki, pedagog, oligofrenopedagog

  • BWSH Studia I stopnia – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • GWSH Studia II stopnia – Pedagogika ogólna z zakresu plastyki i techniki
  • Kurs kwalifikacyjny – oligofrenopedagog
  • GWSH Studia podyplomowe – nauczyciel plastyki i techniki
  • Nauczyciel mianowany

Iwona Lubacz

Nauczyciel religii

  • Papieski Wydział Teologiczny w Poznaniu – studia magisterskie na wydziale Teologii
  • Nauczyciel dyplomowany

 Justyna Dziędziura

Nauczyciel – lektor języka niemieckiego

  • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu – studia magisterskie na wydziale filologii germańskiej
  • Nauczyciel dyplomowany

 WARSZTATY SZKOLNE

  • Żeglarskie – prowadzący: Wiesław Nowak
  • Szachy – prowadzący: Włodzimierz Gabler