Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci z grupy „Delfiny”!

Witamy Was świątecznie w jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku. Jest to czas pełen radości, oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wspaniałego czasu spędzonego z bliskimi nam osobami i szampańskiej Sylwestrowej zabawy.

W grudniu nie zwalniamy tempa- nadal pracujemy i bawimy się razem każdego dnia. Początek miesiąca to u nas Mikołajki, a także sobotnie warsztaty świąteczne z panią Ewą ,na które serdecznie zapraszamy już teraz. Grudzień to także czas występów. My zaprezentujemy się już w połowie miesiąca na Przedszkolnym Przeglądzie Kolęd- drodzy Rodzice trzymajcie za nas kciuki!!Przed nami także próby do Jasełek i dużo śpiewania kolęd. Przed przerwą świąteczną spotkamy się wspólnie przy świątecznym stole, jednak zanim zaczniemy świętowanie, wszystkie przedszkolaki z Morskiej Krainy staną na scenie i zaprezentują Jasełka.

Na zajęciach poznamy kolejne litery i cyfry; poznamy urządzenia elektryczne i porozmawiamy o nadchodzącej porze roku, czyli zimie.

Jak każdego miesiąca również i w grudniu zachęcamy do wykonania i przedstawienia projektu. W grudniu proponujemy wykonanie ozdoby świątecznej do naszej sali lub świątecznej kartki. Technika pracy całkowicie dowolna, można zaszaleć! Dobrym pomysłem może być również upieczenie jakiegoś bożonarodzeniowego smakołyku, co na pewno ucieszy wszystkie grupowe łasuchy.

Korzystając z okazji składamy Państwu , Państwa bliskim i Wam kochane przedszkolaki mnóstwo radości, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja, a w Sylwestra wspaniałej zabawy do białego rana!!!

Katarzyna Siek, Kamilla Dębska