Drodzy Rodzice, Kochane Delfiny!!!

Witam Was serdecznie w drugim miesiącu w roku czyli w lutym. Ten miesiąc zaczniemy i zakończymy śpiewająco a to z powodu dwóch imprez, w których uczestniczyć będą Delfiny.
W czwartek 8 lutego odbędzie się występ z okazji Dnia Babci i Dziadka, natomiast 27 lutego nasze przedszkolaki zaprezentują swoje wokalno- językowe umiejętności na VI Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej. Także przed nami bardzo ciekawy, ale i pracowity miesiąc.
Wybierzemy się w wirtualną podróż po mapie Europy, dowiemy się rożnych ciekawostek miejscu w którym mieszkamy. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy Polak to też Europejczyk?
Poznamy też naszych sąsiadów, z którymi nasz kraj graniczy na mapie. Stworzymy grę matematyczno-planszową podczas pracy w zespołach. Przed nami także nauka wiersza o Polsce i Unii Europejskiej, a także piosenki „Nasze polskie ABC”. Poznamy także kolejne cyfry i głoski.
Również i w lutym zachęcam Rodziców i przedszkolaków do wykonania w domu i zaprezentowania projektu przed grupą w przedszkolu. Moją propozycją projektu w tym miesiącu jest wykonanie flagi naszego kraju lub flagi UE dowolną techniką. Zachęcam do korzystania z różnych metod i technik.

Spokojnego miesiąca!!!
Ciocia Kasia