12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej „Morska Kraina” odbyło się uroczyste podsumowanie I semestru oraz wręczenie nagród za udział i współzawodnictwo w konkursach.
Uczniowie „Morskiej Krainy” licznie biorą udział w konkursach międzyszkolnych, powiatowych, ogólnopolskich, a także międzynarodowych.
Cieszymy się z osiągniętych wyników. Na naszą szczególną uwagę zasługują laureaci i uczestnicy konkursów angielskojęzycznych.
W konkursie piosenki „I can sing”, w rywalizacji na etapie szkolnym wzięło udział 16 uczestników.
W konkursie recytatorskim poezji angielskiej „To be or not to be” brało udział 18 uczestników z klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wielu naszych uczniów reprezentowało szkołę na etapie powiatowym zajmując miejsca na podium.
Kolejną grupą, o której miło nam poinformować to 6 finalistów przedmiotowych konkursów na szczeblu wojewódzkim: 2 z geografii, 1 z matematyki i 3 z języka angielskiego.
Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu uczestnikom konkursów wręczył pan Mirosław Tessikowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Kołobrzegu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wsparcie finansowe Powiatu Kołobrzeskiego, z którego sfinansowaliśmy zakup gier edukacyjnych dla naszych uczniów.


Morska Kraina nie pozwala na wykorzystanie wizerunków dzieci bez wiedzy i zgody placówki.