W czwartek 25.05.2017 r. na Hali Milenium uczeń naszej szkoły Wiktor Ziegler brał udział w turnieju siatkówki zorganizowanym przez Akademię Mini Piłki Siatkowej Kołobrzegu, w której na co dzień trenuje.
Do rywalizacji przystąpiło razem 82 dzieci z trzech klubów (szkół, akademii): Warszawy, Koszalina oraz Kołobrzegu. W sumie rozegranych zostało 98 meczów. Do klasyfikacji końcowej brane były wygrane wszystkich drużyn danego klubu i podzielone przez liczbę drużyn startujących. Najlepszymi okazali się zawodnicy AMPS Kołobrzeg zajmując pierwsze miejsca w kategorii 2×2 dziewcząt, 3×3 dziewcząt i chłopców oraz 4×4 dziewcząt i chłopców co w rezultacie dało I miejsce w całym turnieju oraz zdobycie pucharu dla najlepszego klubu. Wiktor grał w kat. 3×3.
Wiktor jako jeden z gospodarzy turnieju musiał wcielić się w rolę sędziego w czym sprawdził się doskonale. Wypełniał swoją rolę bardzo rzetelnie i uczciwie za co należą się ogromne gratulacje.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Za Wiktora Zieglera trzymamy mocno kciuki, ponieważ wraz z klubowymi kolegami grają finał wojewódzki w Turnieju Mini Enea Cup 2017 11.06.2017 r. w Policach o wejście do finału ogólnopolskiego Kinder + Sport 2017.

https://www.facebook.com/pg/Akademia.Mini.Pilki.Siatkowej/photos/?tab=album&album_id=1068865319911166